درب اتوماتیک

اجزای تشکیل دهنده اصلی درب های اتوماتیک

اجزای تشکیل دهنده اصلی درب های اتوماتیک
• کنترل باکس انواع درب های اتوماتیک
• موتورو اینکودر انواع درب اتوماتیک
• سنسور های ایمنی بین درب ها
• مکانیک سیستم
• منبع تقذیه
• کلید هوشمند چند حالته
• قفل
• باطری بکاپ
کنترل باکس:قسمت اصلی درب اتوماتیک می باشد.وسنسورها –موتور-باتری-قفل –اینکدربه کنترل باکس وصل می شود.
کنترل باکس به دوقسمت اساسی تقسیم می شود:نرم افزار-سخت افزار
نرم افزار:این قسمت برنامه ای که توسط برنامه نویس نوشته شده است داخل ICهای میکروپروگرم می شود.ICهای میکرو دربازارخام می باشد وتوسط طراح برنامه ریزی می شود.
سخت افزار: این قسمت عموما داری مدارهای بع شرح ذیل است:
یکسوساز ولتاژ-درایوموتور-درایوقفل-شارژباتری-رگلاتورولتاژ برای قسمت های مختلف-سنسورجریان-محافظ جریان و......

سنسورهای درب اتوماتیک شیشه ای:

سنسورهای درب اتوماتیک شیشه ای:
درب اتوماتیک شیشه ای از طریق سنسوری که برای آن ها انتخاب می شود، قادر به تشخیص افراد و اشیا می باشند. انواع مختلفی از سنسور ها در این درب ها قابل استفاده هستند. اکثر درب های اتوماتیک از سنسور های تشخیص حرکت یا سنسورهای نوری جهت مکانیزم باز و بسته شدن استفاده می کنند.
از انواع دیگر سنسور ها می توان به سنسور اینفرارد اشاره کرد. سنسور اینفرارد از تکنولوژی مادون قرمز برای باز کردن درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می کند. سنسور مادون قرمز توانایی تشخیص تغییر دما را دارد. زمانی که سنسور تشخیص دهد ه دما بالاتر رفته است، نشان دهنده وجود انسان است و باعث فعال شدن سیستم باز و بسته شدن درب می گردد. سنسورهای مادون قرمز اغلب به عنوان سنسور اصلی و اولیه در دربهای اتوماتیک استفاده می شوند.
نوع دیگر سنسورهای تشخیص حرکت که از مادون قرمز استفاده نمی کنند، از امواج اولتراسونیک و یا مایکروویو بهره می برند. همانند خفاش ها این سنسور با تولید پالس های امواج مافوق صوت و یا مایکرویو به تشخیص وجود شیء در جلوی درب می پردازند.

سنسورها دستگاه های الکترونیکی هستند که حرکت اشیاء و انسان را به سیگنال الکتریکی تبدیل کرده و سپس با خروجی رله بصورت noوncدستگاه دیگری فعال و یا غیر فعال مینمایند.

آشکار سازهای حرکتی از دو نوع مایکروویو MicroWave و مادون قرمز Infrared تشکیل شده اند که به صورت پسیو و اکتیو به کار گرفته می شوند.
سنسورهای مایکروویو MicroWave
عملکرد سنسورهای مایکرو ویو بدینگونه است که امواج الکترو مغناطیسی با طول موج 24 گیگاهرتز توسط آنتن های موجود در داخل این سنسور ها در محیط منتشر شده و بازخورد آن توسط آنتن های گیرنده به پردازنده مرکزی ارسال میگردند در صورتی که هیجچ حرکتی در محیط نباشد فرکانس ارسالی و دریافتی برابر خواهد بود ولی چنانچه حرکتی صورت پذیرد فرکانس دریافتی تغییر کرده کریستال درحدودجریان میلی ولت تغیرمی کندو میکروفرمان لازم را به رله خروجی ارسال می نماید.زاویه پوشش و حساسیت این سنسورها قابل تنظیم بوده و نصاب ها بر اساس کاربری درب می توانند تنظیمات لازم را انجام دهند.
سنسورهای مادون قرمز Passive Infrared Sensor -PIR
عملکرد این سنسورها نیز شباهت زیادی به سنسورهای مایکرو ویو دارد با این تفاوت که به جای ارسال امواج مایکرو ویو از امواج مادون قرمز استفاده میگردد. با توجه به اینکه هر جسمی که دمای داخلی آن بالای صفر درجه باشد از خود انرژی نوری منتشر میکند که این انرژی از نوع امواج نامرعی امواج الکترو مغناطیس بوده و میزان انتشار آن بستگی به میزان دمای داخلی جسم، میزان اختلاف دمای سطح جسم و دمای محیط،میزان چگالی و مواد تشکیل دهنده جسم و ابعاد جسم دارد. هنگامیکه هیچ حرکتی در محدوده مشخص شده نباشد الگوی انتشار این انرژی از جهت قدرت و جهت ثابت می باشد حال چنانچه حرکتی صورت پذیرد یا شخصی وارد محدوده سنسور گردد موجب تغییر در الگوی انرژی دریافتی در سنسور مادون قرمز میگرد و تغییرات توسط پردازنده تبدیل به جریان الکتریکی میگردد. این سنسورها به دلیل استفاده از تغییرات امواج مادون قرمز از آن جهت حایز اهمیت هستند که میتوان حرکت موجود زنده با اشیاء را شناسایی نموده و یا حتی حرکت انسان با دیگر موجودات زنده را نیز آنالیز نمود. این مزیت باعث شده تا از این سنسور ها حتی به عنوان سنسورهای ایمنی نیز استفاده نمود.
سنسورهای ایمنی دربهای اتوماتیک
همانطور که گفته شد تامین و تضمین یک عبور امن از میان درب اتوماتیک که با شتاب زیادی باز و بسته میگردد به عهده سنسورها می باشد که با به کار گیری دو نوع سنسور صورت می پذیرد.
1- سنسورهای مادون قرمز فعال Active Infrared Sensor که در بین دهنه دربها در ارتفاع 60 سانتیمتر و 120 سامنتیمتر نصب میگردند که توسط یک LED منتشر کننده امواج مادون قرمز به سمت یک ترانزیستور گیرنده ارسال می گردد و چنانچه این ارتباط قطع گردد خروجی رله تحریک می شودوبه دوصورت noوncدراختیارنصاب قرارمیگیرد.
2- مادون قرمز فعال Passive Infrared Sensor
سنسورهای مادون قرمز غیر فعال همان سنسورهای PIR هستند که این بار به جای فرمان جهت باز شدن درب فرمان قطع عملکرد موتور را صادر میکند این سنسورها به دلیل توانایی شناسایی افراد زنده حضور شخص در مناطق خطر درب که احتمال برخورد وجود دارد را شناسایی می نماید. در دربهای گردان، منحنی، لولایی و تاشو که امکان نصب سنسورهای فعال خطی وجود ندارد از سنسورهای غیر فعال مادون قرمز استفاد می گردد.
مقایسه سنسورهای مادون قرمز و مایکروویو
1- سنسورهای MicroWave قابلیت ردیابی حرکات و اشیاء مانند حرکت اتومبیل را دارا میباشد .
2- حساسیت سنسورهای مایکروویو بیشتر از Infrared بوده ، حرکت را سریعتر تشخیص داده و وسعت فضای بیشتری رامورد کاووش قرارمیدهد
3- حساسیت عملکرد سنسورهای MicroWace تحت تاثیر دمای محیط قرار نمی گیرد .
4 - سنسورهای Infrared صرفا توانایی تشخیص حرکت برمبنای دوپارامتر دمای بدن و حرکت بدن را دارا می باشند . این سنسورها در دمای محیطی 37 درجه بهترین قابلیت عملکرد را دارا می باشند .
5 - اگر دمای محیط بیشتر از دمای معمول بدن انسان یا 37 درجه باشد ، برروی نحوه عملکرد سنسورها تاثیرمنفی گذاشته ، میزان حساسیت را کم کرده و برد موثر را کاهش میدهد .
6 - اگر دمای محیطی زیاد بالا نباشد ، استفاده از سنسورهای Infrared مناسب است ، اما اگر نیاز به سنسوری با برد بالا ، زاویه دید گسترده و حساست زیاد دارید ، از سنسورهایMicroWave استفاده نمایید .

محاسبه قیمت کرکره

محاسبه قیمت کرکره
می توان از انواع کرکره برقی به عنوان درب اتوماتیک مغازه و فروشگاه استفاده نمود که در پایین توضیحاتی مختصر در مورد کرکره برقی فروشگاه تقدیم حضورتان می گردد :

عموماً جهت کرکره برقی مغازه از کرکره با تیغه معمولی استفاده می شود ، نکته ای که در انتخاب تیغه آلومینیوم جهت کرکره برقی فروشگاه حائز اهمیت است این است که تیغه کرکره برقی از بیلت 6063 آلومینیوم ساخته شده باشد تا دارای دوام بیشتری باشد و هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره برقی شاهد باشیم . در تصویر بالا انواع کرکره برقی آلومینیوم قابل مشاهده است که رایج ترین نوع تیغه 80 یک پل ( تیغه کرکره قرمز رنگ در تصویر بالا ) است ، ولی جهت کرکره برقی مغازه و فروشگاههایی با عرض و ارتفاع خیلی زیاد ( مثلاً عرض 6.5 متر و ارتفاع 4.5 متر و بیشتر ) بهتر است از تیغه کرکره برقی 100 دوپل ( تیغه کرکره زرد رنگ در عکس فوق ) استفاده شود .
جهت هماهنگی کرکره برقی ساختمان با نمای کلی فروشگاه می توان از کرکره با رنگ های غیر سفید و یا کرکره برقی بصورت ترکیبی از کرکره برقی المینیومی و تیغه فول پانچ و یا ترکیب تیغه المینیوم و تیغه شفاف استفاده نمود .

درب اتوماتیک پارکینگ: چکار می کند؟

درب اتوماتیک پارکینگ:
چکار می کند؟

تا به حال خیلی مواقع پیش آمده است که ما فراموش کردیم درب پارکینگ خود را به هر دلیلی پس از خروج خود رو ببندیم. سیستم های هوشمند سازی ساختمان یک راه حل برای پیش گیری از این موضوع و عدم فراموشی ارائه کرده است. با استفاده از این راه حل، شما یک قدم به خانه هوشمند نزدیک تر می شوید.
با استفاده از این روش، 2 ویژگی مهم برای شما فراهم می شود: یکی راهی برای مانیتور کردن وضعیت درب اتوماتیک و دیگری قابلیت باز و بسته کردن درب اتوماتیک از راه دور و از هر جای دنیا. با این دو ویژگی و قابلیت که خانه هوشمند برای شما به ارمغان آورد، شما قادر خواهید بود تا به سرعت و به راحتی نگرانی خودتان در مورد درب اتوماتیک را بر طرف کنید. شما می توانید با اتصال درب اتوماتیک منزل به سیستم های امنیتی و روشنایی، یک قدم دیگر به خانه هوشمند نزدیک شوید. با اتصال درب اتوماتیک به سیستم امنیتی، هر بار که درب اتوماتیک پارکینگ شما باز شد، به شما از طریق پیامک اطلاع داده خواهد شد. بدین صورت، شما می توانید همیشه مراقب منزل خودتان باشید. بیایید یک مثال علمی بزنیم:
شما یک روز طولانی را پشت سر گذاشته اید. به خانه نزدیک می شوید. جلوی درب خانه، از طریق ریموت، در را باز می کنید. پس از ورود، بلافاصله موبایل شما زنگ می خورد، در همین زمان فرزند شما کنار شما می آید و از شما چیزی می خواهد. شما می خواهید به موبایل خود جواب بدهید و در عین حال به فرزند خود پاسخگو باشد. 5 دقیقه بعد، شما موبایل را جواب داده اید و وسایل مورد نیاز فرزندتان را نیز به او داده اید. اما در همین موقع یادتان می آید که ممکن است درب پارکینگ را نبسته باشید. خوشبختانه شما درب اتوماتیک منزل را به سیستم هوشمند سازی ساختمان متصل کرده اید و می توانید از طریق تلفن همراه خود ، باز یا بسته بودن درب را چک کنید و چنان چه باز مانده بود، آن را از هر جایی ببندید.
ممکن است در ابتدا، این موضوع کمی ساده به نظر برسد، ولی کاربرد آن بسیار زیاد است. چندین سناریوی دیگر نیز وجود دارد که در آن ها ممکن است کمی ذهن انسان منحرف شود و حواس او از درب اتوماتیک پرت شود. موضوع مهم این است که تمامی این مشکلات از طریق هوشمند سازی ساختمان قابل حل هستند.
قبل از این که وارد بحث " چگونه این کار را انجام می دهد " بشویم، یک آیتم مورد بحث دیگر نیز وجود دارد. این دستگاه به عنوان انتخابی اختیاری تلقی می شود ولی بسیار پر کار بوده است. این دستگاه چیزی نیست جزء یک پریز هوشمند. این پریز اختیاری است یعنی لزومی ندارد که حتما از این دستگاه استفاده شود و برای باز و بسته کردن درب اتوماتیک و دیدن وضعیت این درب، نیازی به این پریز نیست. با این حال، سطح امنیتی درب اتوماتیک شما را ارتقاء می دهد. چنان چه شما پریز معمولی که برای درب اتوماتیک منزلتان به کار می رود را با یک پریز هوشمند عوض کنید. این امر برای شما امکان پذیر می شود که برق مورد نیاز درب اتوماتیک، برای باز و بسته شدن را در زمانی که خانه نیستید، قطع کنید. با این کار، دیگر کسی نمی تواند وارد خانه شما بشود.
چگونه این کار را انجام می دهید ؟


راه های زیادی برای اتصال درب های اتوماتیک شیشه ای کرکره برقی جک پارکینگ به سیستم های هوشمند سازی ساختمان و خانه های هوشمند وجود دارد. ویکی از این راه ها که در عکس بالا نشان داده شده است، با به کار گیری یک موتور درب، سنسور و کنترلر می باشد. سنسور ها که در واقع، یک نوع مکنت هشتند، به کنترلر اعلام می کنند که درب باز است یا نه. کنترلر وضعیت درب را به تلفن همراه شما اعلام می کند. این اعلام می تواند از طریق اینترنت و یا پیامک صورت پذیرد. وقتی یک فرمان ، مبنی بر باز یا بسته شدن درب اتوماتیک ارسال می شود، کنترلر فرمان را دریافت می کند و برق ورودی موتور در را باز می کند و تا زمانی که سنسور اعلام نکرده است، این برق باز می ماند.
چرا این موضوع برای شما اهمیت دارد ؟

هوشمند سازی خانه شما، مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه دارد. بسیاری از سرقت هایی که از منازل انجام می شود، با استفاده از فرصت هایی مثل خالی بودن منزل است. مخصوصا باز بودن درب های اتوماتیک یکی از فرصت های بسیار خوب برای سرقت به شمار می رود و باعث می شود که سارق به راحتی و به سرعت وارد منزل بشود و هر آن چه را که می خواهد بردارد. اتصال درب اتوماتیک منزل ، به سیستم هوشمند سازی ساختمان، قابلیت های بسیار بهتری را به درب اتوماتیک می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشترباقسمت پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید.

درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ - اتوبوسی

درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ - اتوبوسی
یکی از انواع رایجدرب های اتومات شیشه ای به لحاظ کاربری آسان و عمومی درب های تاشو فولدینگ یا اتوبوسی می باشد. درب های فولدینگ یا تاشو در کمترین عرض بیشترین بازشو را به محیط داده دارای عملکرد خوب با سرعت بالا می باشد.این نوع درب برای سازه هایی که بازشوی دهانه درب ورودی کم بوده و نیاز به بیشترین بازشو را دارند استفاده گردیده و بیش از 85 درصد عرض کل دهانه بازشوی مفید می باشد. با توجه به پارامترهایی نظیر قدرت، نصب آسان و هماهنگی ظاهری آن با محیط اطراف و قابلیت کارآمدی بالا در حداقل فضای موجود و سرعت بازشوی مناسب خود، از تقاضای ویژه ای در بین خریداران برخوردار می باشد.
این اپراتور در مکان های به نسب با عرض کم نصب می گردد که به هیچ عنوان از مدل اپراتورهای درب اتوماتیک دیگری نمی توان استفاده کرد و به عرض بازشو کامل دهنه نیاز دارند از مکانیزم بریک اوت استفاده می گردد و به صورت خلاصه اپراتور درب اتوماتیک فولدینگ ۸۰% دهنه را بازشو می دهد ولی در مکانهایی که خروج اضطراری نیاز باشد و یا احتیاج به بازشوی کامل داشته باشد، از فریم های بریک اوت استفاده می شود که روی دیوار کنار لتها، به صورت لولایی جمع می شود و مزیت آن در مکان هایی که حجم بالای تردد در زمان کوتاه تردد دارند امکان پذیر می باشد. این لتهای بریک اوت در اپراتور های درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ و درب اتوماتیک مثلثی و درب اتوماتیک تلسکوپی امکان پذیر می باشد.
درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ یا اتوبوسی با ظاهر خاص خود می تواند بسیار مورد توجه قرار گیرد و برای درب ورودی سالن ها و اماکن مسکونی بسیار مناسب است.
خصوصیات ویژه:
1. کاربری آسان و عمومی، قدرت و نصب آسان
2. تنوع رنگ بندی فریم ها و کاورها
3. کاربرد شیشه تک جداره و دوجداره
4. قابلیت اتصال به سیستم Access Control
5. مطابق با تکنولوژی روز دنیا و استاندارد جهانی
6. برای ورود ایمن و قابل اطمینان در موقعیت اضطراری از طریق کمی فشار تنها بیرون باز می شود.
7. این سیستم جهت اما کنی که عرض ورودی آنها کم می باشد با قابلیت تاشو به طرفین در یک مسیر خطی، تقریبا 90 از عرض کل جهت تردد قابل استفاده می باشدویژگی ها
هنگامی که شمای یکی از محصولات درب اتوماتیک الماس دررا تهیه می نماید بدون شک از ویژگی های منحصر به فرد محصولات این شرکت برخوردار می گردید. ویژگی هایی که به طور خلاصه به شرح زیر می باشد:
1. مجهز به بهترین و پرقدرت ترین موتور درب اتوماتیک دنیا ، محصول دانکر آلمان با 5 سال گارانتی
2. مجهز به هنگرهای ضد سایش برای طول عمر هرچه بیشتر پکیج
3. سامانه کاملا هوشمند درب اتوماتیک شیشه ای
4. تجهیز به فرایندی کاملا مدولار
5. سرعت بسیار بالا و قابلیت تنظیم در باز و بسته شدن
6. مجهز به شارژر و باطری برای استفاده در زمان قطع برق تا بیش از 300 مرتبه
7. برخورداری از Encoder در موتور، امنیت بیشترکاربر در هنگام برخورد ناخواسته با درب اتوماتیک
8. بی نیاز از استابلایزرو مقاوم در نوسانات برق شهر
9. تجهیز به کاور دوطرفه سامانه درب اتومات شیشه ای
10. اتصال به قفل الکتریکی دولنگه برای ایجاد امنیت بیشتر
11. مجهز به سنسورهای مایکروویو برای شناسایی از جهت روبه رو با برخورداری از زاویه دید تا ارتفاع 4 متر و 3 متر عرض (قابل تنظیم)
12. طراحی شکیل با کمترین اشغال فضا برای نصب سامانه در اتوماتیک شیشه ای
13. طراحی شده برای تمامی مکان ها از جمله نقاط پررفت و آمد از قبیل فرودگاه ها، مراکز تجاری و اداری، بیمارستان ها هتل ها و…
14. تولید قطعات با بهره از بهترین و مقاوم ترین مواد اولیه مطابق با استانداردهای جهانی و تکنولوژی روز دنیا
15. دارای ظاهری زیبا و سازگار با هر نوع دکوراسیون
16. امکان نصب انواع سیستم های کنترل تردد و BMS
17. امکان اجرا با انواع فریم های باریک و پهن
18. جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی محیط

درب تلسکوپی

عملکرد این دستگاه ساده است با این تفاوت که به منظور استفاده بیشتر از عرض دهانه ورودی ساختمان به جای دو لت متحرک دارای چهار لت متحرک می باشد که این امر سبب می شود حدود 70 درصد عرض کل به صورت عرض بازشو مفید مورد استفاده قرار می گیرد. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی مناسب مکانهایی است که به دلیل عرض کم دهنه ورودی نمی توان از درب کشویی ساده استفاده نمود.

ویژگی درب تلسکوپی الماس در
• مناسب فضاهای کم عرض
• دارای میکروکنترلر هوشمند و قابلیت تنظیم برای کاربران
• قابلیت نصب برای فضاهای با عرض 6 متر با 2/3 بازشو مفید
• قابلیت نصب برای دربهای تا ارتفاع 3 متر
• دارای سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد
• دارای حرکتی آرام و روان به دلیل استفاده از چرخهای پلیمری
• جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار
• دارای قفل الکترونیکی با قابلیت قفل نمودن دربهای متحرک از طریق هنگرها
• دارای سیستم متشکل از تکنولوژی کاملا الکترونیکی و مکانیکی با کارایی متفاوت
• تولید مطابق با تکنولوژی روز و استاندارد جهانی
• پرقدرت، سریع و بی‌صدا
• بدون محدودیت تردد
• ارايه بیشترین میزان بارشو قابل استفاده
• مجهز به موتور Dunker ساخت کشور آلمان
• مرکز کنترل میکروپروسسوری پیشرفته با قابلیت تنظیم کلیه پارامتر های درب مجهز به آشکارساز خطا
• مجهز به مقطع ریل قابل تعویض سختکاری شده و لاستیک جهت کاهش هرچه بیشتر صدا
• مجهز به قفل الکترومکانیکال جهت ایجاد امنیت هرچه بیشتر
• سیستم ماژولار با قابلیت تعویض سریع قطعات
• قابلیت اتصال به کلیه سیستم های کنترل تردد و سیستم های مدیریت ساختمان BMS
• قابلیت برنامه ریزی عملکرد درب در حالت‌های: 1) اتوماتیک 2)همیشه باز 3) یکسو تردد 4)قفل 5)زمستانی
• ۲سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
موارد استفاده درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
• هتل ها
• بانکها
• فرودگاه ها
• بیمارستان ها
• مراکزعمومی
• اماکن تفریحی
• اماکن دولتی
• فروشگاه های زنجیره ای
• ایستگاههای قطار شهری

درب اتوماتیک شیشه ای کرو-خم

درب اتوماتیک شیشه ای کرو-خم
درب‌ اتوماتیک نیم دایره یا خم برای اماکن و محل هایی طراحی شده است که از نظر نما به صورت نیم دایره یا کمانی از دایره میباشد . قوس اینگونه دربها به درخواست و سلیقه مشتریان و بسته به نیاز محل در نظر گرفته میشود.دربهای نیم گرد نیز همانند دربهای کشوئی و تلسکوپی شامل طرحهای متنوعی برابر نیاز و درخواست مشتریان میباشد. قیمت دربهای اتوماتیک کرو به دلیل طراحی پیچیده به مراتب نسبت به دربهای اتوماتیک اسلایدینگ گرانتر است .
دربهای اتوماتیک کرو از نظر نمای ظاهری ، یکی از زیباترین نماهای درب اتوماتیک را دارا می باشد و به ساختمان یا محل مورد نظر جلوه خاصی می بخشد .
درب اتوماتیک کرو که برای ورودی هتلها و اماکن دولتی و خصوصی بزرگ که تبادل حرارت داخل و خارج آن بسیار اهمیت دارد استفاده شود.
موارد استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای کرو-خم

1. درب ورودی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی
2. درب نمایشگاه
3. درب ورودی فروشگاه ها
4. درب ورودی شرکت ها،ادارات و ......
5. درب ورودی مراکز اداری و تجاری
6. کلیه اماکن و سازه هایی که به سهولت تردد نیاز دارند.
7. تمامی بخش های اداری تجاری و ... که در هنگام تردد می بایست کنترل و امنیت اعمال گردد.

ویژگی ها
1. مجهز به بهترین و پرقدرت ترین موتور درب اتوماتیک دنیا ، محصول دانکر آلمان با 5 سال گارانتی
2. مجهز به هنگرهای ضد سایش برای طول عمر هرچه بیشتر پکیج
3. سامانه کاملا هوشمند درب اتوماتیک شیشه ای
4. تجهیز به فرایندی کاملا مدولار
5. سرعت بسیار بالا و قابلیت تنظیم در باز و بسته شدن
6. مجهز به شارژر و باطری برای استفاده در زمان قطع برق تا بیش از 300 مرتبه
7. برخورداری از Encoder در موتور، امنیت بیشترکاربر در هنگام برخورد ناخواسته با درب اتوماتیک
8. بی نیاز از استابلایزرو مقاوم در نوسانات برق شهر
9. تجهیز به کاور دوطرفه سامانه درب اتومات شیشه ای
10. اتصال به قفل الکتریکی دولنگه برای ایجاد امنیت بیشتر
11. مجهز به سنسورهای مایکروویو برای شناسایی از جهت روبه رو با برخورداری از زاویه دید تا ارتفاع 4 متر و 3 متر عرض (قابل تنظیم)
12. طراحی شکیل با کمترین اشغال فضا برای نصب سامانه در اتوماتیک شیشه ای
13. طراحی شده برای تمامی مکان ها از جمله نقاط پررفت و آمد از قبیل فرودگاه ها، مراکز تجاری و اداری، بیمارستان ها هتل ها و…
14. تولید قطعات با بهره از بهترین و مقاوم ترین مواد اولیه مطابق با استانداردهای جهانی و تکنولوژی روز دنیا
15. دارای ظاهری زیبا و سازگار با هر نوع دکوراسیون
16. امکان نصب انواع سیستم های کنترل تردد و BMS
17. امکان اجرا با انواع فریم های باریک و پهن
18. جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی محیط


ویژگی های برتر
* به کارگیری قطعات اورجینال با قابلیت پیگیری اصالت کالا
* نصب مهندسی و دقیق به وسیله تکنسین ها ی مجرب و دوره دیده
* برخورداری از 2 سال گارانتی حقیقی و 10 سال خدمات همیشگی
* ارایه خدمات به شما در کمترین زمان ممکن


درب اتوماتیک گردانتوضيح فارسي : درب اتوماتیک گردان:

عملکرد این سیستم که معمولا به صورت سه باله و چهار باله مورد استفاده قرار می گیرد با قرار گرفتن فرد در زاویه دید چشم الکترونیکی شروع به چرخیدن و با حرکت عابر می چرخد و با مکث عابر مکث می کند و از سیستم ایمنی بالایی برخوردار می باشد. این امر توسط سنسورها که در لت ثابت و متحرک سقف نصب می گردد تامین می شود.

__________________________________________

با وجود قدرت زیاد موتور دستگاه سیستم از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است که این امر توسط سنسورهایی که در لت های ثابت و متحرک و سقف نصب میگردد تامین می گردد.
___________________________________________

موارد استفاده :

* هتل ها
* بانکها
* فرودگاه ها
* بیمارستان ها
* مراکز عمومی
* اماکن تفریحی
* اماکن دولتی

___________________________________________


- قاب چرخشی و گرد و چهارچوب که در کناره ی استوانه ای که مرکب از آلومینیوم و شیشه می باشد قراردارد.

- مجهز به عایق صوتی و حرارتی به همراه سنسورهای دقیق حسی و ضربه ای بر روی لت ها.

- به صورت چرخشی و بعد دار با طراحی منحصر به فرد و مهندسی ساز.

- دارای غلطکهایی با روکش رزین، متحرک با طول عمر بالا جهت حرکتی روان و آسان.

- دارای ایمنی برای راهروها و ورودی ها.

- دارای جاروهای بغل و کف جهت حفظ انرژی و پاکیزگی داخل سازه.

- تنوع در ابعاد، نوع فریم و شیشه.

- توسعه و تولید مطابق با تکنولوژی روز و استاندارد جهانی.

- لنگه های متحرک: دو لنگه، سه لنگه یا چهار لنگه به صورت محکم، دارای شیشه های صاف، شفاف و صیقلی.

- دیواره استوانه ای: دارای شیشه شفاف و صیقلی.

- سیستم حرکتی: به صورت دستی و اتومات.

- قفل ایمنی: دارای قفل های تعبیه شده در لنگه های دربها به صورت اتومات و دستی.

- مشخصات فریم: به صورت رنگی، ضد زنگ، مقاوم در مقابل ضربه و خراش، استیل براق یا خش دار. (اختیاری)

- مشخصات سقف: دارای هالوژن های استاندارد تعبیه شده در سقف آلومینیومی که کاملاً عایق بندی می باشد. (اختیاری)

- دارای قابلیت استاصل به سیستم مدیریت ساختمان (BMS ) به کمک یک برد واسطه استاندارد .(اختیاری)

- قفل الکترونیکی با قابلیت قفل نمودن دربهای متحرک از طریق هنگرها.

- سنسورهای حساس به حرکت با قابلیت تشخیص حرکت افراد و قابل تنظیم ازcm30 تا cm280 با تنظیم حساسیت عملکرد ورود و خروج افراد.مشخصات درب اتوماتیک گردان :
1. مجهز به بهترین و پرقدرت ترین موتور دنیا دانکر آلمان.
2. سیستم کاملا هوشمند.
3. دارای حرکتی آرام و روان ب
4. قابلیت اتصال به باتری BACK UP و UPS.
5. تردد نا محدود.
6. دارای مایکروپروسسور قابل برنامه ریزی.
7. قابل اتصال به مودم، بدون نصب نرم افزار خاصی جهت کنترل از راه دور.
8. دارای دکمه توقف اضطراری و Push Button برای معلولین.
9. تنطیمات سرعت نرمال: قابل تنظیم 1.5 تا 5 دور در دقیقه.درب شیشه ای آلمانی هالوکس

Holux S 150 قیمت اپراتور درب شیشه ای Holux S150 و خرید اپراتور درب شیشه ای آلمانی هالوکس Holux S150 با قابلیت حمل 300KG با موتور دانکر 100w آلمانی به همراه قفل، باتری، ریل و کاور فابریک آلمانی باارتفاع کاور cm10
·

درب شیشه ای اتوماتیک هولوکس HOLUX
درب اتوماتیک شیشه ای و یا همان sliding door که با توجه به زیبایی و کاربرد امروز برای تردد از ساختمانها بسیار پر طرفدار شده است امروزه با برندهای مختلفی داخل بازار یافت میشود. یکی از این برندها درب شیشه ای هالوکس (Holux)آلمان است که به تازگی به کشورمان راه پیدا کره و همچنین از استقبال خوبی برخوردار بوده . اپراتور هالوکس از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است که ما سعی میکنیم به آن بپردازیم.اپراتور هالوکسسیستم استاندارد درب اتوماتیک شیشه ای هالوکس دارای متعلقات زیر می باشد:
· اپراتو شیشه ای هالکوس (Holux) ساخت کشور آلمان

· استفاده از موتور پرقدرت دانکر آلمان (Dunker)

· بدون محدودیت تردد با تحمل وزن 2*150kg

· ریل و کاور : ریل و کاور فابریک آلمانی 4 متری، دارای مقطع آلومینیومی ریل قابل تعویض با کارکرد روان و کاملا بدون صدا ...

· مشخصات کنترل باکس : سیستم فرمان هوشمند با دقت و کنترل بالا در بازو بست سیستم ، دارای سیستم (encoder ) ، دارای سیستم عیب یاب میکروپروسسوریکه هرگونه دخالت و ایجاد ایراد در سیستم را با سیگنال های مشخص اعلام می نماید

· کلیه سنسور ها با برند Bea بلژیک با قابلیت تشخیص حرکت افراد

· مجهز به سیستم Anti Crash (عدم برخورد با مانع)

· مجهز به سیستم عیب یاب میکروپروسسوری

· امکان اتصال به کلیه سیستم های ایمنی و امنیتی از قبیل کارتخوان، اطفاء

مرکز کنترل پنج حالته یا قابلیت تنظیم شامل:

1. اتوماتیک 2 – قفل 3 – دائم باز 4 – ورود یا خروج ممنوع 5 – حالت زمستانی

· سایر مشخصات: لاستیک صداگیر EPDM و کلید گردان و تسمه و دو عدد چشمی (BEA (zen و یک جفت مادورون قرمز

نگاهی اجمالی به اپراتور درب شیشه ای هولوکس
سیستم درب شیشه ای اتوماتیک هالوکس که از تکنولوژی روز بهره میبرد سعی کرده جدیدترین آپشن ها را در خور جای دهد . جدید ترین سیستم درب کشویی اتوماتیک شیشه ای تولید شده توسط این شرکت محصول هالوکس اکس2 (Holux X2) نام دارد و اپراتور این تولید جدید تنها 10 سانتیمتر ارتفاع دارد که در نوع خود بی نظیراست و ترکیبی از قدرت و زیبایی را به رخ میکشد . کنترل یونیت و سیستم منبع تغذیه این دستگاه در یک پک کامپکت قرار داده شده است که دارای تمام خصوصیات لازم برای عملکرد عالی و بیصدا و با کیفت یک درب اتوماتیک شیشه ای میباشد . این اپراتور مجهز به سیستم استابلایزر داخلی نیز است که چنانچه شما از ژنراتور یا UPS استفاده میکنید و یا در زمان قطع و وصل شدن برق برای مدار فرمان یا موتور مشکلی به وجود نیاید.

هولوکس کس 2

در سیستم درب اتوماتیک شیشه ای هولوکس X2 از مقطع قابل تعویض الومینیوم و لاستیک مخصوص صدا گیر استفاده شده است که نه تنها طول عمر اپراتور را افزایش میدهد بلکه کارکرد درب کشویی کاملا بی صدا میکندسنسور چشمی BEA هالوکس
سنسورهای بسیار با کیفیت از لحاظ متریال و قابل تنظیم این سیستم در دو نوع است اولی مدل BEA zensafe که شامل گشودن و ایمنی در یک حسگر دو کاره – سنجش تشخیص دو طرفه با دستور گشودن قابل اعتماد و راحت – پرده ایمنی همراه با 24 نقطه اشعه مادون قرمز فعال و مدل دوم BEA zen که شامل تشخیص دو طرفه – زاویه رادار قابل تنظیم – تشخیص قابل تنظیم از طریق کنترل پتانسیومترمیباشد.چشمی درب شیشه ای هالوکسموتور DUNKER هولوکس
همه چیز دست به دست یکدیگر میدهند تا تمام کارکرد درب شیشه ای برقی هالوکس بسیار عالی و بینقص به نظر برسد برای اثبات این مهم به شما میگوییم که قلب تپنده یعنی موتور دانکر المان داخل اوپراتور درب اتوماتیک شیشه ای هالوکس نهاده شده است .موتور دانکر یکی از بهترین الکتروموتورهای موجود برای کارکرد ریلی است موتور و گیرباکس دانکر به سیستم شما اجازه میدهد که به صورت نامحدود و با سرعت و عملکرد مناسب از دراتوماتیک شیشه ای استفاده کنید. قدرت موتور 50 وات و 24 ولت DC میباشد . بدنه و پوسته از نوع فلز مقاوم و روتور دانکر متصل به ذغال رابط است که همه این موارد کارکرد بدون صدا و طولانی مدتی را برای شما به ارمغان میاورد.

موتور دانکر آلمانمشخصات تکمیلی درب شیشه ای اتوماتیک هالوکس
اطلاعات تکیمیلی اپراتور هالوکس
دربهای اتومات ایرانی

دربهای اتومات ایرانی
قابل رقابت با سیستمهای اروپایی
به همراه دو سال گارانتی تعویض واقعی believe it


اپراتور اسلایدینگ دی
دارای برنامه دقیق مدیریت مصرف انرژی
کنترل دقیق شارژ باتری وبرنامه مدیریت مصرف باتری
دارای نوسان گیر داخلی( internal stabilizer)
دارای برنامه تشخیص ترافیک محل(traffic table)
دارای کلید تعیین وضعیت وپروگرامر دیجییتال به همراه دو عدد ریموت کنترل
امکان اتصال به سیستمهای کنترل تردد(access control) وپرده هوا(air curtain)
قابلیت اتصال به سیستمهای bms
امکان استفاده از سنسورهای BEA,HOTRON,OPTEX,………..
دارای سنسورهای ترکیبی ZENوZENSAFE
امکان اتصال به سیستم EMEGENCY , و اعلام واطفا حریق
ولتاژ ورودی 230 V AC -50 HZ(ولتاژ متناوب با فرکانس 50هرتز)
دمای کار (OPERATING AMBIENT TEMPERATURE)بین-15 C تا50 C+

مشخصات اپراتور اسلایدینگ دی

حداکثر وزن هر لنگه متحرک 120 kg در سیستم های دو لنگه(Double) و1500 در سیستم های تک لنگه(single)
حداقل وحد اکثر سرعت باز شدن درب ها10 cm/s-70cm/s
حداقل وحد اکثر سرعت بسته شدن درب ها10 cm/s-50cm/s
حداقل حداکثر عرض بازشو30cm-300cm در سیستم های دو لنگه (Double)و30cm-250cm
در سیستم های تک لنگه(Single)
تردد نامحدود (تضمین شده)
امکان استفاده از Motor Lock (عدم استفاده از Lock Device )
امکان مدیریت و تغییر گشتاور خروجی موتور در بخش تنظیمات(Torque Managment)
امکان Reset کردن سیستم توسط ریموت کنترل
امکان تعیین حالت های درب(5انتخاب) توسط ریموت کنترل (اتوماتیک. زمستانی . یک طرفه . دایم باز قفل)
دارای سطح مقطع قابل تعویض الومینیومی و امکان استفاده از سطح مقطع قابل تعویض تمام استیل
به همراه نوار لاستیکی مخصوص جهت ایجاد حرکت نرم وبی صدا
دارای برنامه بازگشت اتوماتیک در صورت برخورد با مانع(Auto revers)
دارای برنامه عدم برخورد مجدد به مانع(Anti crush)
کنترل مقدار نیروهای حرکتی (نیروهای استاتیک و دینامیک)طبق استاندارد(Force Control)
DIN 18650
قابلیت اجرا ونصب روی اپراتورهای کشویی ساده یکطرفه و دو طرفه(Sliding)
کشویی تلسکوپی یک طرفه ودو طرفه (Telescopic). منحنی (Curved)و تاشو(folding)
تجربه استفاده از قطعات Originalدر اپراتورهای اریو(Ario)و دی(Day)
امکان استفاده از موتورهای 40v.60 v.90v.در اپراتورهای دی
MOTOR TYPE=GR 63*55(100 WATT)
GEARBOX=1:15
ENCODER=RE20
MADE IN GERMANY
کلید مکانیکی (mechanical key)
طراحی زیبا ومنحصر به فرد با قاب Originalبا صفحه استیل طلایی
با قابلیت افزایش ریموت کنترل تا 20 عدد(Code Learning)
دارای نشان گر شارژ باطری و دریافت سیگنال های ریموت کنترل(Red Led)
امکان نمایش وضعیت انتخاب شده درب(Blue Leds)
با امکان جداسازی Rotary switch پس از انتخاب حالتامکان استفاده از قفلهای کتابی 12 ولتی وقفل های مگنت دار 24 ولتی در اپراتورهای اریو(Ario) و دی(Day)
امکان شارژ باتری توسط کنترل باکس بدون نیاز به برد واسطه 

دربهای اتومات ایرانی

 دربهای اتومات ایرانی
قابل رقابت با سیستمهای اروپایی
به همراه دو سال گارانتی تعویض واقعی believe it


اپراتور اسلایدینگ اریو
دارای برنامه دقیق مدیریت مصرف انرژی
کنترل دقیق شارژ باتری وبرنامه مدیریت مصرف باتری
دارای نوسان گیر داخلی( internal stabilizer)
دارای برنامه تشخیص ترافیک محل(traffic table)
دارای کلید تعیین وضعیت وپروگرامر دیجییتال به همراه دو عدد ریموت کنترل
امکان اتصال به سیستمهای کنترل تردد(access control) وپرده هوا(air curtain)
قابلیت اتصال به سیستمهای bms
امکان استفاده از سنسورهای BEA,HOTRON,OPTEX,………..
دارای سنسورهای ترکیبی ZENوZENSAFE
امکان اتصال به سیستم EMEGENCY , و اعلام واطفا حریق
ولتاژ ورودی 230 V AC -50 HZ(ولتاژ متناوب با فرکانس 50هرتز)
دمای کار (OPERATING AMBIENT TEMPERATURE)بین-15 C تا50 C+

مشخصات اپراتور اسلایدینگ اریو

حداکثر وزن هر لنگه متحرک 130 kg در سیستم های دو لنگه(Double) و160 در سیستم های تک لنگه(single)
حداقل وحد اکثر سرعت باز شدن درب ها10 cm/s-80cm/s
حداقل وحد اکثر سرعت بسته شدن درب ها10 cm/s-60cm/s
حداقل حداکثر عرض بازشو30cm-400cm در سیستم های دو لنگه (Double)و30cm-400cm
در سیستم های تک لنگه(Single)
تردد نامحدود (تضمین شده)
امکان استفاده از Motor Lock (عدم استفاده از Lock Device )
امکان مدیریت و تغییر گشتاور خروجی موتور در بخش تنظیمات(Torque Managment)
امکان Reset کردن سیستم توسط ریموت کنترل
امکان تعیین حالت های درب(5انتخاب) توسط ریموت کنترل (اتوماتیک. زمستانی . یک طرفه . دایم باز قفل)
دارای سطح مقطع قابل تعویض الومینیومی و امکان استفاده از سطح مقطع قابل تعویض تمام استیل
به همراه نوار لاستیکی مخصوص جهت ایجاد حرکت نرم وبی صدا
دارای برنامه بازگشت اتوماتیک در صورت برخورد با مانع(Auto revers)
دارای برنامه عدم برخورد مجدد به مانع(Anti crush)
کنترل مقدار نیروهای حرکتی (نیروهای استاتیک و دینامیک)طبق استاندارد(Force Control)
DIN 18650
قابلیت اجرا ونصب روی اپراتورهای کشویی ساده یکطرفه و دو طرفه(Sliding)
کشویی تلسکوپی یک طرفه ودو طرفه (Telescopic). منحنی (Curved)و تاشو(folding)
تجربه استفاده از قطعات Originalدر اپراتورهای اریو(Ario)و دی(Day)
MOTOR TYPE=GR 63*55(100 WATT)
GEARBOX=1:15
ENCODER=RE20
MADE IN GERMANY
کلید دیجیتال (Digital key)
طراحی زیبا ومنحصر به فرد با قاب Original
امکان تنظیم پارامترهای اصلی اپراتور نظیر سرعت بازشو وبسته شو عرض بازشو در حالت زمستانی و.....(جدول تنظیمات)
با قابلیت افزایش ریموت کنترل تا 20 عدد(Code Learning)
دارای نشان گر شارژ باطری و دریافت سیگنال های ریموت کنترل(Red Led)
امکان Reset کردن اپراتور از طریق کلید دیجیتال (کلیدEnter)
امکان نمایش وضعیت انتخاب شده درب(Blue Leds)
امکان نمایش خطاهای سیستم (7-Segment)