چاپ برروی کرکره

چاپ روی کرکره برقی

چاپ روی کرکره برقی
اغلب مشتریان دوست دارند تا تصویری از کار خود را روی تیغه کرکره برقی خودشان داشته باشند. این امر باعث می شود زمانیکه کرکره پایین است افرادیکه از جلوی کرکره رد می شوند تصویر را ببیند و این خود باعث یک تبلیغ موثر می شود.
در این مجموعه چاپ کرکره بصورت دیجیتال، مستقیم روی سطح کرکره صورت می گیرد. چاپ دیجیتال به شما این امکان را میدهد که بدون محدودیت در طرح ، ابعاد و یا تعداد رنگ ، از فضای تبلیغاتی کرکره خود استفاده نمایید. استقاده از چاپ کرکره بصورت تبلیغات دیداری یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی می باشد که مجموعه های بسیار بزرگ از بیلبرد های تبلیغاتی در سطح گسترده تر از آن استفاده می نمایند.
چاپ کرکره ( مستقیم ) با بهره گیری از سیستم یو وی جت ( UV Jet ) مقاومت چاپ را در مقابل نور ضمانت نموده و هیچ حلالی از قبیل تینر، بنزین و از جمله آب ندارد.
بنابراین کاملا قابل شستشو و متناسب با شرایط بد آب و هوایی می باشد. این مجموعه با کادر مجهز و فنی برای متقاضیانی که کرکره های خود را بدون چاپ نصب نموده اند، شرایط را برای استفاده از چاپ کرکره محیا نموده و تمامی مراحل چاپ کرکره یک روزه انجام می پذیرد.

چاپ روی شیشه

یکی از خدمات مدرن و جدید شرکت تولید کننده درب های اتوماتیک – Automatic Doors الماس در چاپ روی انواع شیشه با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد. این نوع چاپ که به صورت سیلک می باشد و از رنگهای سرامیک و ارگانیک در آن استفاد می شود به صورت دیجیتالی (digital printing) با ۱۶ طیف رنگی انجام میشود و از کیفیت و ماندگاری بسیار زیادی برخوردار است.
تجهیزات مورد نیاز برای چاپ روی شیشه خطوط رباتیک برای لبه زنی و سوراخ کاری شیشه و شیشه شوی های ساده و خم که دارای کیفیت بالایی برای برش می باشد.
شرکت الماس در مفتخر است که این تکنولوژی جدید را با استفاده از کادر فنی مجرب و دستگاهها و تجهیزات مدرن در نهایت دقت ، ظرافت و زیبایی پیاده سازی و اجرا می نماید.