موتور الرو

موتور گيربكسي كركره اتوماتيك

موتور گيربكسي كركره اتوماتيك
تردد نامحدود درب هاي رول صنعتي با موتور الرو آلمان
________________________________________

توضیح مختصر:
موتور ساید گیربکسی سه فاز جهت درب اتوماتیک رول آپ با عملکرد شفت مستقیم ساخت کمپانی الرو آلمان با قدرت گشتاور از 170 نیوتن تا 750 نیوتن به همراه مرکز کنترل پیشرفته فابریک و خلاص کن بصورت هندل یا زنجیر جهت درب های رول آپ عریض و طویل و جهت تردد های بالا مناسب می باشد

موارد كاربرد:
درب اتوماتیک صنعتی پر سرعت برای کارخانجات، محیط های صنعتی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، آشیانه های هواپیما و ... برای بهره وری بیشتر و جلوگیری از اتلاف انرژی، ذخیره سازی در سرمایش و گرمایش محیط و کاهش فشار، جلوگیری از ورود آلودگی، گرد و غبار، و همچنین از آلودگی موجود در هوا و نفوذ و محیط کارخانه جلوگیری و کنترل می کند و اما مهمتر از همه، سرعت بخشیدن به کار و صرفه جویی فوق العاده در زمان می باشد و باعث افزایش راندمان کارکنان خواهد شد. درب اتوماتیک پر سرعت قابلیت شستشو و ایزوله شدن را در محیط های بهداشتی همچون داروسازی و کارخانجات مواد غذایی دارد. این درب ها به صورت رول آپ (چرخشی) یا فولدآپ (کنار هم) جمع می شوند.
طراحی این محصول به منظور جداسازی فضاهای داخلی و خارجی به گونه ای است که علاوه بر مجزا نمودن بخشهای مختلف بطور کامل، امکان عبور و مرور بسیار سریع و آسان را فراهم می نماید.

.
با توجه به عریض بودن ورودی سوله های صنعتی و تردد مکرر و مداوم وسائط نقلیه مثل کامیون ، لیفتراک و .... استفاده از درب های کرکره ای صنعتی با موتور های ساید صنعتی (گیربکس مستقیم) گزینه ای استاندارد جهت نصب این نوع درب ها می باشد.


مشخصات عمومي موتور گیربکسی (ساید) :
دارای ترمز اضطراری جهت جلوگیری از سقوط درب
حرکت باسيستم كليدهاي بالا،پايين و استپ
تجهیزبه سیستم نوار اطـمینان این نـوار به محض برخـورد بـا اشیـائ فرمـان ایست یا بازگشت به موقعیت کاملا باز را صادر می کند
سیستم قابلیت کنترل توسط دستگاه های کنترل تردد،پوش باتن،کارت خوان، ریموت کنترل و غیره را دارا می باشد
________________________________________
مشخصات فنی موتور ساید گیربکسی الرو آلمان :
موتور ساید گیربکسی درب اتوماتیک رول آپ


با عملکرد شفت مستقیم
قدرت گشتاور 170.250.350.500.750 نیوتن
کارکرد با برق سه فاز 1000 تا 1900 وات
گيربكس با سرعت 12.5 دور در دقيقه براي موتور هاي 170 . 250 نيوتن
گيربكس با سرعت 13.5 دور در دقيقه براي موتور هاي 170 . 250 نيوتن

گيربكس با سرعت 11 دور در دقيقه براي موتور هاي 500 . 750 نيوتن
گيربكس با سرعت 27 دور در دقيقه براي موتور 250 نيوتن HIGHE SPEED
به همراه مرکز کنترل پیشرفته فابریک
داراي ميكروسوئيچ بروي موتور جهت تنظيم ارتفاع درب
داراي ترمز اضطراري بروي موتور كه از سقوط درب جلوگيري مي كند
خلاص کن بصورت هندل یا زنجیر جهت استفاده در مواقع قطع برق
جهت استفاده در درب های رول آپ عریض و طویل و جهت تردد های بالا
قابلیت نصب با لوله های صنعتی 133 و 152 و168و 219
ساخت کمپانی معتبر الرو کشور آلمان
دارای استاندارد TUV، CE اروپا

________________________________________
موتور گيربكسي الرو آلمان مناسب براي نصب بروي درب هاي كركره اي با عرض و ارتفاع بالا و امكاني مناسب جهت مكانهاي پر تردد مثل پاركينگها و محيطهاي صنعتي جهت عبور مداوم ليفتراك مي باشد.
موتور ساخت كمپاني معتبر الرو كشور آلمان بوده و شامل 2 سال گارانتي و 10 سال خدمات پس از فروش مي باشد .ویژگی های فنی:
قطعه قطعه بودن: سیستم قطعه قطعه بودن برای سوار کردن پرده های تاشو و فولدینگ و یا رول آپ ویژگی مهم درب است و اجازه می دهد که بخشهای آسیب دیده سریع و به آسانی تعویض شوند.
بخشهای بزرگ پنجره در انواع مدل های درب در دسترس هستند که بانهایت شفافیت و اجازه عبور نور بیشتر، تضمین کننده محیط کاری امن تر و روشن تر از دور را می دهد که همه چیز قابل دیدن است.
مشخصات فنی
ایمن: دربهای قابل انعطاف تضمین کننده سطوح بی همتایی از ایمنی است. بخاطر وجود دو ابزار انحصاری خطر صدمه دیدن بوسیله تصادم برابر ده را کاهش می دهد: این دو ابزار
1- سیستم انکدر طولی (خطی) (SLE) و
2- بریر های دائمی (متوالی)
انکدر طولی (خطی) ایمنی "05" SEL یک سیستم الکترونیکی مدت دار امتیازی است که اگر مانعی از بسته شدن درب جلوگیری کند حرکت درب را معکوس می کند. داخل ستون ساخته شده است و پرده را از سیم و اتصالات الکتریکی رها کرده است.
ایمنی بدون تماس:
بریر های ایمنی متوالی "06" تشکیل شده اند از اشعه های مادون قرمز که حتی کوچکترین اشیاء که در خط بسته شدن درب قرار بگیرند را پیدا می کند.
وقتی که حداقل یک اشعه شکسته شود سیستم فعال می شود و وسایل الکترونیکی کنترلی حرکت پرده را معکوس می کند.
لولا و زنجیرهای غیر فعال می شوند تا درب بسته شود.
این راه حل پیشرفته مدرن، نصب شده در لاین (خط) با گایدهای عمودی "07" می تواند از کل ارتفاع درب به طور کامل محافظت کند و افراد وسایل نقلیه و اشیاء در فضای موجود را بدون نیاز به تماس پیدا کند.

________________________________________